Search
Generic filters
NATO výstava

Výstava o historii ČR v NATO v Centralu

Dne 12. března oslavila Česká republika 25. výročí vstupu do NATO. K této příležitosti byla ve spolupráci s americkou ambasádou v ČR a Ministerstvem zahraničních věcí vytvořena putovní výstava, která bude v po celý duben k vidění v Centralu, a to na pasáži před Levnými Knihami.

Panelová výstava prezentuje události spojené se vstupem Česka do NATO. Zaměřuje se především na důležité historické milníky, které vedly k přistoupení Česka do Aliance. Představuje české zástupce v NATO, kteří v Alianci působili nebo aktuálně působí. Pozornost je věnována také názorům občanů, kteří jsou do výstavy zapojeni. Jednotlivé panely výstavy jsou pak provázány s komunikační kampaní na sociálních sítích MZV, která bude zahájena v období výročí přistoupení Česka do NATO.

Najdete zde také informace o výzvách, se kterými se Aliance potýká v dnešním světě včetně postoje NATO ke konfliktu na Ukrajině, ale i o rostoucích kybernetických hrozbách a možných komplikacích, které nás čekají vzhledem k extrémně rychlému vývoji umělé inteligence.

Rádi se s vámi u těchto panelů uvidíme, váš Central

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Blog

Řekněte sbohem roztřepeným konečkům.

Roztřepené konečky mohou být noční můrou. Ale není třeba zoufat! S pravidelnou péčí můžete mít opět krásné vlasy. Správný výběr šamponu Při výběru šamponu je důležité hledat produkty bez škodlivých chemikálií,

Číst více
Skip to content