Search
Generic filters

O nákupním
centru Central Most

Obchodní centrum Central Most je jediné obchodní centrum v Mostě. Naleznete zde zboží světových módních značek, obchody s kosmetikou, šperky nebo elektronikou. Je zde také hypermarket a naši zákazníci mají k dispozici širokou škálu služeb, od kaváren a restaurací až po banky, směnárnu či dětský koutek.

Obchodní centrum Central Most se přirozeně stalo skutečným centrem Mostu, neodmyslitelnou součástí jeho veřejného života a zároveň kulturním centrem spojujícím volný čas, umění, zábavu a nákupy.

Informace

Hledáte ideální místo, kde můžete relaxovat, dobře se najíst, bavit se a strávit čas s rodinou? Užijte si nákupy v jediném obchodním centru v Mostě!

Nejen k podávání informaci, ale i nákupu dárkových poukazů je vám k dispozici náš infostánek a to každý všední den od 9:00 do 17:00. Zároveň zde najdete i fontánu na chlazenou pitnou vodu.

Z nabídky našich restaurací a kaváren si určitě vyberete a osvěžíte se mezi nakupováním. Nakupujte tam, kde to znáte a máte rádi.

Parkování

Návštěvníci centra mají možnost využít našeho podzemního parkoviště, do kterého je možno pohodlně zajet z ulice Bankovní.

Velká plocha parkoviště nabízí návštěvníkům 350 parkovacích stání pro osobní automobily. Parkovací místa jsou řidičům k dispozici pro pohodlné nákupy každý den v týdnu od pondělí do neděle po první tři hodiny zdarma.

Obchody

Central Most vám přináší obchody proslulých značek. Módu, obuv, módní či bytové doplňky, elektroniku a technologie i fantastický výběr občerstvení. Užijte si skvělé nákupy v jediném obchodním centru v Mostě.

Najděte svůj oblíbený obchod v seznamu prodejen a po kliknutí se vám zobrazí detail prodejny s aktuálními akcemi, otevírací dobou a kontaktními údaji.

Wi-Fi

Pro Váš pohodlný přístup na internet v prostorách pasáže využijte zdarma připojení k síti pomocí WiFi. Přihlásit se můžete vždy na 30 minut.

Členové Central Klubu navíc mají možnost využít připojení zdarma a bez omezení, tak stahujte naši appku Central Club!

Dětský koutek

V OC Central Most jsme mysleli skutečně na každého.

V Centralu jsme zřídili dětský koutek, protože víme, jak je důležité, aby i vaše děti měly v obchodním centru postaráno o zábavu.

Koutek najdete v prvním nadzemním podlaží v chodbě mezi prodejnou Xiomi a D-SPORT. V provozu je každý den od 10:00 do 20:00 hodin.

Central Klub

Nenechte si utéct žádnou slevu v Centralu! Stažením naší nové aplikace Central Club budete mít ty nejlepší slevy stále při ruce. Naše aplikace je čistě digitální, takže již žádné papírové kupóny a plastové kartičky, které tak akorát bobtnají ve vaší peněžence, nebudete potřebovat. Myslíme tak na vás, ale i na naši přírodu.

 

Více o Central klubu zde.

Central Blog

Skip to content