Search
Generic filters

Velikonoční koledování v Centralu s Pigy a Lily

Letošní rok přichází jaro brzy a s ním i nejoblíbenější jarní svátek – Velikonoce! Central Most má pro návštěvníky připravený skvělý program, který zahrnuje bohatý výběr workshopů pro děti a zdobení vajíček. Kromě toho se mohou v úterý 26. března od 16:00 hodin těšit i na setkání s prasátky Pigy a Lily a na jejich program pro děti.  

Pro všechny děti si Central přichystal bohatý program a nejrůznější workshopy, na kterých budou mít děti možnost například ozdobit vajíčka. Celé odpoledne budou děti bavit prasátka Pigy a Lily, kteří budou mít s sebou i velikonočního zajíčka, se kterým si děti zazpívají a zatancují. Samozřejmě nebudou chybět soutěže o zajímavé dárky. Po celém centru se také budou rozdávat masky zajíčků, které si mohou návštěvníci i rovnou namalovat na workshopu.

  • Malování na obličej
  • Zajímavé dárky od Centralu
  • Zábavný program s prasátky Pigy a Lily
  • Soutěže o zajímavé dárky

Hlavní atrakcí velikonočního odpoledne v Centralu budou opět nepochybně koně, které návštěvníci najdou venku u vchodu k divadlu. Prvních patnáct dětí bude mít projížďku zdarma. Stačí mít staženou mobilní aplikaci Můj Central. „Letos jsme si pro děti přichystali kromě koní a pomlázek i neobvyklý program s prasátky Pigy a Lily, která potěší i ty nejmenší,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG, která vlastní Central.

 

A co by to bylo za Velikonoce, kdyby chybělo něco sladkého? „Ti zákazníci, kteří budou mít naší aplikaci a využijí kupóny, dostanou od našich milých hostesek sladké překvapení. To krásně zakončí celý velikonoční program,“ říká ředitel Malý.

 

Nákupní centrum Central Most všem připomíná důležitost aplikace Můj Central, protože se staženou aplikací mají návštěvníci nejen vstup na akci zdarma, ale také si mohou zdarma odnést velikonoční vajíčka, pomlázku, osení, masku či se projet na koni.

 

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Blog

Řekněte sbohem roztřepeným konečkům.

Roztřepené konečky mohou být noční můrou. Ale není třeba zoufat! S pravidelnou péčí můžete mít opět krásné vlasy. Správný výběr šamponu Při výběru šamponu je důležité hledat produkty bez škodlivých chemikálií,

Číst více
Skip to content