Search
Generic filters
Sanaplasma pobočka

BioLife

bioLife je česká biofarmaceutická společnost s 11 centry na odběr lidské plazmy v České republice.

Objednávat se můžete na most.sanaplasmaCZ@takeda.com

Informace o odběru, výhodách pro dárce a další informace naleznete zde

Krevní plazma je v současné době nenahraditelná a léky z ní vyráběné mají v lékařství široké využití. Pomáhají mimo jiné pacientům s poruchami imunity, kteří nyní patří k nejohroženějším skupinám, ale i při léčbě těžkého průběhu onemocnění COVID-19. Každý dárce a odběr tak mají obrovský význam. Pomáhat přitom můžete třeba i vy. Právě teď je to totiž potřeba více než kdy dříve a každá pomoc je velmi důležitá. Plazmu můžete bezpečně darovat v plazmaferetických centrech společnosti BioLife.

Jako společnost s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi si BioLife zakládá na kvalitních službách a osobním přístupu ke každému dárci a jeho potřebám. V plazmaferetických centrech proto působí lékaři s mnohaletou praxí a zkušený a milý personál. S ohledem na situaci spojenou s COVID-19 zavedlo BioLife také zvýšená hygienická opatření, abyste měli jistotu bezpečného odběru.

Otevírací doba
Po08:00 - 19:00
Út08:00 - 15:45
St08:00 - 15:45
Čt08:00 - 19:00
08:00 - 19:00
So08:00 - 15:45
Ne -

Central Blog

Vlog

Vyberte si letní střevíčky

Je na čase do toho obout! Pro letní střevíčky pro každý den jsme zavítali do prodejny Deichmann. V prodejně Baťa jsme se zaměřili na vložky do bot a spreje. Podívejte se

Číst více
Skip to content