Search
Generic filters
Sanaplasma pobočka

BioLife

BioLife spadá pod globální biotechnologickou farmaceutickou společnost Takeda, která má více než 240 let dlouhou historii.

Celá skupina se zaměřuje na oblast krevní plazmy, a to jak na vývoj léků, které se z ní vyrábí, tak také na odběr, zpracování plazmy a samotnou výrobu a distribuci léků. V České republice se svými 11 pobočkami patří mezi největší sítě odběrových center a zároveň má také nejdelší historii, a to už od roku 2007.

Krevní plazma je vzácná tekutina, kterou nelze v současné době vyrobit. Využívá se pro výrobu léků, z nichž jsou mnohé pro pacienty životně důležité. Potřeba těchto léků navíc neustále narůstá. Naším cílem a posláním je proto přispět společně s našimi dárci k naplnění této poptávky a pomoci zlepšit kvalitu života lidem kolem nás. V tuto chvíli vyrábí naše společnost celkem 22 druhů léků na bázi krevní plazmy a jsou mezi nimi také léky na hemofilii a vrozenou imunodeficienci.

V našich centrech působí odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Zakládáme si na profesionálním přístupu, aby byl odběr maximálně bezpečný, a také na tom, aby v našich centrech panovala příjemná přátelská atmosféra. Plazma, která je v centrech odebrána, je následně zpracována v zahraničí, kde jsou z ní vyrobeny léky. Ty se poté navrací zpět do České republiky, kde pomáhají našim pacientům.

Objednávat se můžete na most.biolifecz@takeda.com

Informace o odběru, výhodách pro dárce a další informace naleznete zde

Otevírací doba
Po08:00 - 19:00
Út08:00 - 15:45
St08:00 - 15:45
Čt08:00 - 19:00
08:00 - 19:00
So08:00 - 15:45
Ne -

Central Blog

Skip to content