Search
Generic filters
Vibe prodejna

VIBE – bubble tea & coffee

Jsme mladý a dynamický tým, který se specializuje na prodej čerstvé bubble tea s moderním nádechem. Naše obchodní filozofie spočívá v přinášení kvalitního a osvěžujícího nápoje, který potěší vaše chuťové buňky. S láskou a pečlivostí vybíráme nejlepší suroviny, abychom vám nabídli autentický zážitek. Buďte připraveni na dokonalé kombinace chutí. Jsme tu pro vás, abychom vás obohatili o jedinečné a nezapomenutelné zážitky. Přijďte a ochutnejte sami!

 

 

Proč a co děláme

Naše láska k bubble tea začala před mnoha lety při výměnném studijním pobytě ve slunečné Kalifornii. Byla to láska na první doušek. Díky velké populaci asijského obyvatelstva je v Kalifornii spoustu autentických podniků s bubble tea, které navíc měly moderní americký nádech. Sladký a osvěžující nápoj obohatil náročné studijní dny a stal se zdrojem radosti a zábavy během zkouškového období.

Později, kdy díky pracovní příležitosti jsme měli možnost žít v jihovýchodní Asii, kde jsou čajové podniky na každém rohu. Bubble tea kultura v Asii je živá a rozmanitá. Tato nápojová kultura vznikla v Tchaj-wanu a postupně se rozšířila po celé Asii a do celého světa. Bubble tea, známý také jako pearl milk tea nebo boba tea, se stal ikonickým symbolem městského života a populárním mezi mladými lidmi.

Otevírací doba
Po10:00 - 19:00
Út10:00 - 19:00
St10:00 - 19:00
Čt10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
So10:00 - 19:00
Ne10:00 - 19:00

Central Blog

Skip to content