Search
Generic filters
Don Pealo prodejna

Don Pealo

Tabák a alkohol

Společnost PEAL a.s. je ryze českou obchodní společností, která již 31. rok provozuje velkoobchod s vínem, sekty, destiláty, tabákovými výrobky, doutníky, kuřáckým sortimentem, nápoji, cukrovinkami a slanými potravinami.

Po celé České republice je více jak 94 maloobchodních prodejen DON PEALO a to ve dvou základních konceptech:

  • TABÁK&TISK – komplexní nabídka tabákových výrobků, kuřáckých potřeb, denního tisku a časopisů, telefonních kupónů, jízdenek MHD, terminály SAZKA, drobný doplňkový sortiment.
  • VINOTÉKA – základní nabídka tabákových výrobků a tisku s rozšířenou nabídkou vína, značkového alkoholu, doutníků z celého světa, zapalovačů a dárkových předmětů, slaných a sladkých potravin, stáčeného sudového vína.

Benefity pro naše zákazníky:

Snadná dostupnost většina prodejen je na prestižních místech nákupních center, nebo na důležitých místech dané lokality.

Široká nabídka produktů z Čech, Moravy, ale i ze zahraničí, díky vlastnímu importu u mnoha položek zákazníci oceňují bezkonkurenční ceny.

Vysoký standard prodeje, moderní vzhled našich prodejen, ale zejména zaškolený a vstřícný personál je to, co prodejny Don Pealo odlišuje.

Výdejny e-shopu při nákupu na e-shopu lze kteroukoli z poboček zvolit jako výdejní místo, kde si své zboží vyzvednete ZDARMA, bez dalších poplatků.

Přijďte se přesvědčit do některé z prodejen Don Pealo. Sovu nejbližší prodejnu najdete snadno v seznamu zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým Don Pealo

 

Otevírací doba
Po08:00 - 21:00
Út08:00 - 21:00
St08:00 - 21:00
Čt08:00 - 21:00
08:00 - 21:00
So08:00 - 21:00
Ne09:00 - 21:00

Central Blog

Skip to content