Search
Generic filters
Dm Drogerie

Dm drogerie

Drogerie

Dm drogerie nabízí široký sortiment výrobků péče o tělo, vlasy a pleť, dekorativní kosmetiku, kosmetiku pro muže i přírodní kosmetiku.

Dosáhněte vysněného vzhledu s přípravky pro krásu z dm drogerie

Péče o zdraví a tělo je pro krásu nezbytná. Pokud v našem jídelníčku chybí zdravé potraviny, na cvičení ani nepomyslíme a nedopřejeme organismu kvalitní spánek, nemůžeme se divit, že se to promítne na naší postavě, pokožce, ale i vlasech a nehtech. Pro krásu se nemusí trpět, jak se někteří domnívají. Stačí přepnout na zdravý životní styl a dodat tělu to, co potřebuje. V dm online shopu proto naleznete:

  • doplňky stravy pro pleť
  • doplňky stravy pro vlasy
  • doplňky stravy pro nehty
  • výživové doplňky na hubnutí

 

Pleť bez pupínků

Problematická pleť nás dokáže pořádně potrápit. Pro naši krásu i sebevědomí je učiněným nepřítelem. Jak proti němu bojovat? Dodejte organismu účinné zbraně ve formě potřebných vitamínů. Mezi ty nejdůležitější patří B-komplex, A, E a C. Mohou vám pomoci nejen při léčení zánětů, ale fungují i jako prevence proti stárnutí pokožky.

dm tip: Které potraviny rozzáří vaši pleť? Přečtěte si v našem active beauty magazínu o výživě pro krásu a vitalitu!

Vlasy jako z časopisu díky produktům z dm drogerie

Vlasy jsou častým ukazatelem, že tělu chybí nějaké živiny. Při nedostatku potřebných látek se začnou lámat, třepit nebo vypadávat. Zachovejte jejich zdraví vhodnými přípravky pro krásu. Sáhněte po doplňcích stravy, které jim dodají potřebné vitamíny a minerální látky pro podporu růstu, lesku a pevnosti.

Jak se zbavit lámavých nehtů?

Nezdravé nehty spousta žen zakrývá barevnými laky nebo sází na umělé nehty. Jak dosáhnout toho, aby byly pevné a netřepily se? Pro krásu nehtů je důležitá správná úprava, ale i dostatek potřebných vitamínů a minerálů. Mezi ty nejdůležitější patří vitamin B, C, E a zinek. V dm online shopu si můžete pořídit i jejich kombinaci.

Pryč s přebytečnými kily

Vysněnou postavu nevykouzlíte ze dne na den. Pro krásu postavy to chce dávku motivace a vynaloženého úsilí. Postup hubnutí je jasný – zdravá strava a dostatek pohybu. V dm online shopu si můžete vybrat z produktů, které vám na vaší cestě za štíhlou linií pomohou. Do této kategorie patří tablety na hubnutí, které podporují trávicí systém a zrychlují metabolismus. Mezi oblíbené přípravky pro krásu postavy se řadí i přírodní vláknina psyllium. V organismu nabyde na objemu, vytváří pocit nasycení, a tak si vystačíte s menšími porcemi jídla. Chcete psyllium také vyzkoušet? Objednejte si ho z dm online shopu a zatočte s nechtěnými kily.

Otevírací doba
Po08:00 - 20:00
Út08:00 - 20:00
St08:00 - 20:00
Čt08:00 - 20:00
08:00 - 20:00
So08:00 - 20:00
Ne09:00 - 20:00

Central Blog

Skip to content