Search
Generic filters

Sportujeme s vámi

Central Most podporuje soutěživého ducha a z bohaté letní nabídky různých soutěží a klání jsme vybrali dva závody, na kterých bychom se s vámi rádi potkali.

První akcí je 10. ročník závodu dračích lodí Starcolor cup, který se bude konat 10. a 11. 6. 2022 na Matyldě. Jedná se o dvoudenní festival sportu a zábavy s bohatým doprovodným programem. 10. 6. budou mezi sebou soutěžit školní posádky, 11. 6. je budou následovat ženské, mužské a amatérské posádky sestavené z 20 pádlujících a 1 vyšňořeného bubeníka.

18. 6. jsme se rozhodli podpořit 2. ročník charitativní soutěže v benchpressu a mrtvém tahu, kterou zaštiťuje statutární město Most a Strongman club Most. Akce včetně doprovodného programu bude probíhat na 1. náměstí od 13:00 hodin. Prostě benchuj, tahej a pomáhej! Letos pro Ládíka.

Během všech dnů nemůžeme samozřejmě chybět a najdete nás v našem stanu, kde si budete moci nejen odpočinou ale se i občerstvit, osvěžit se zmrzlinou (pro členy Central Clubu jeden kopeček zdarma) nebo si dát dobrou kávu se slevou 20,-Kč (pro členy Central Clubu). Kupony k uplatnění slev a akcí naleznete v naší aplikaci Central Club.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Central Nákupák
Vlog

Jak si z uklízení udělat radost?

Přinášíme vám skvělý tip na ekologický čistič, díky kterému bude úklid domova nejen rychlou a snadnou záležitostí, ale zároveň vás i bude celý proces bavit. Prostředky od Úklid pro klid navíc naleznete už i v drogerii Dm.

Číst více
Skip to content