Search
Generic filters
homepage_mobil@2x

Věrnostní klub Central

Věrnostní
Central Club

Nejlepší slevy ve vaší kapse

Nenechte si utéct žádnou slevu v Centralu! Stažením naší nové aplikace Central Club budete mít ty nejlepší slevy stále při ruce. Naše aplikace je čistě digitální, takže již žádné papírové kupóny a plastové kartičky, které tak akorát bobtnají ve vaší peněžence, nebudete potřebovat. Myslíme tak na vás, ale i na naši přírodu.

Exkluzivní slevy
Hry a soutěže
Pozvánky na akce
Lifestylový blog
Exkluzivní slevy
Hry a soutěže
Pozvánky na akce
Lifestylový blog

Jak začít šetřit s aplikací Central Club

Nejlepší slevy ve vaší kapse

Potřebujete poradit? Zastavte se u informačního pultu a rádi vám pomůžeme. Najdete ho v Centralu naproti vstupu do Hypermarketu Albert.

Slevové kupóny

Využijte exkluzivně nabídky nejen těchto značek

Nové klubové kupóny jsou ready! Tentokrát jsme si pro vás připravili opravdu hodně výhod! Navíc máme pro oslavence narozenin vždy malý dárek.

Všechny tyto slevy a mnohem více na vás čeká v naší aplikaci Central Club. 

Intersport_15off
AlpinePro_5off_2023
AlpinePro_15off_2023
JBS Discount on change of tires
Go_Cafe_free_coffee_when_order_desert
Sleva

A mnoho dalších…

Jaké další
výhody získáte?

Exkluzivní nabídky a slevy

Módní a lifestylový blog

Otevírací doba všech našich obchodů

Dárky a bonusy dostupné pouze členům klubu

Chytré funkce jako např. Google Maps

Hry o skvělé ceny

Zdarma neomezené připojení k WiFi

Upozornění na slevy pomocí push notifikací

Rychlý přístup k soutěžím na našich sociálních sítích

Ještě více výhod od našich partnerů

Odpovědi na
nejčastější otázky

Stahujte ZDARMA na Google Play nebo App Store

Otevřete aplikaci a zaregistrujte se pomocí své e-mailové adresy a poté vytvořte heslo. Vyplňte vaše údaje, zájmy a souhlasy a staňte se členem. Po registraci obdržíte e-mail s požadavkem na potvrzení vaší adresy. Tento email musíte potvrdit, abyste se stali členem. Bez přihlášení nebudete moci využívat exkluzivní nabídky. Registrovat se můžete také zde. Zapomněli jste vaše heslo? Jednoduše klikněte na tlačítko ZAPOMENUTÉ HESLO pod vaší e-mailovou adresou a my vám zašleme e-mail s instrukcemi o vytvoření nového hesla.

Jakmile jste členem, máte přístup ke všem exkluzivním nabídkám, kupónům a slevám. MENU najdete v levém horním rohu. Kliknutím na něj zobrazíte nabídky, otevírací dobu, novinky a další. Pokud chcete vědět, které obchody jsou v OC Central Most, přejděte do sekce OBCHODY. Zde najdete seznam všech obchodů a kontaktů OC Central Most. Kromě toho můžete prostřednictvím naší aplikace volat přímo do obchodu.

Jednoduše přejděte do MENU, klikněte na sekci KUPÓNY a vyberte kupón, který chcete použít. Aktivujte kupón těsně před tím, než budete připraveni zaplatit. Kupón je aktivní pouze po dobu 30 sekund, během kterých musí být ukázán na pokladně.

Po použití kupónu se barva změní na černou a bílou s malou stuhou v pravém horním rohu. To znamená, že tento kupón již není platný.

Některé kupóny lze použít vícekrát, ale většina je určena pouze pro jedno použití. Pro více informací o platnosti klikněte na kupón.

Chcete vědět, jak se dostat do Centralu, kdy jsme otevřeni, nebo jak nás kontaktovat? Vše, co potřebujete, najdete v sekci INFORMACE.

Vaše členství v Central Clubu přichází s vlastní ČLENSKOU KARTOU. Tato karta může být při zvláštních příležitostech a akcích předložena k získání exkluzivních nabídek a slev.

V sekci MŮJ PROFIL můžete kdykoli změnit své preference, údaje, zájmy a souhlasy. Můžete zde také ukončit své členství a odhlásit se z aplikace. Jakmile bude vaše členství zrušeno, obdržíte e-mail.

Skip to content