Věrnostní Central Club

Nejlepší slevy ve vaší kapse​​

Nenechte si utéct žádnou slevu ve Centralu! Stažením naší nové aplikace Central Club budete mít ty nejlepší slevy stále při ruce. Naše aplikace je čistě digitální, takže již žádné papírové kupóny a plastové kartičky, které tak akorát bobtnají ve Vaší peněžence, nebudete potřebovat. Myslíme tak na Vás, ale i na naši přírodu.

Pohodlné nákupy a slevy​

Potřebujete poradit? Zastavte se k informačnímu pultu a rádi Vám pomůžeme. Najdete ho v Centralu po levé straně při vstupu z třídy Budovatelů.

Členové Central Clubu mají přístup k exkluzivním slevám v Central Most. Navíc můžete soutěžit a hrát zajímavé hry o skvělé ceny.

Jak začít šetřit s aplikací Central Club

  1. Stáhněte si aplikaci
  2. Zaregistrujte se pohodlně v aplikaci nebo na webu
  3. Využívejte slevové kupóny a exkluzivní nabídky
  4. Předkládejte členskou kartu
  5. Mějte přístup k novinkám a informacím

Jaké další výhody získáte?

Potřebujete poradit? Zastavte se k informačnímu pultu a rádi Vám pomůžeme. Najdete ho v Centralu po levé straně při vstupu z třídy Budovatelů.

Odpovědi na nejčastější otázky:​

  • Otevřete aplikaci a zaregistrujte se pomocí své e-mailové adresy a poté vytvořte heslo.
  • Vyplňte vaše údaje, zájmy a souhlasy a staňte se členem.

Po registraci obdržíte e-mail s požadavkem na potvrzení vaší adresy. Tento email musíte potvrdit, abyste se stali členem. Bez přihlášení nebudete moci využívat exkluzivní nabídky.

Registrovat se můžete také zde.

Zapomněli jste vaše heslo? Jednoduše klikněte na tlačítko ZAPOMENUTÉ HESLO pod vaší e-mailovou adresou a my vám zašleme e-mail s instrukcemi o vytvoření nového hesla.

Jakmile jste členem, máte přístup ke všem exkluzivním nabídkám, kupónům a slevám. MENU najdete v levém horním rohu. Kliknutím na něj zobrazíte nabídky, otevírací dobu, novinky a další. Pokud chcete vědět, které obchody jsou v OC Central Most, přejděte do sekce OBCHODY. Zde najdete seznam všech obchodů a kontaktů OC Central Most. Kromě toho můžete prostřednictvím naší aplikace volat přímo do obchodu.

Jednoduše přejděte do MENU, klikněte na sekci KUPÓNY a vyberte kupón, který chcete použít. Aktivujte kupón těsně před tím, než budete připraveni zaplatit. Kupón je aktivní pouze po dobu 30 sekund, během kterých musí být ukázán na pokladně.

Po použití kupónu se barva změní na černou a bílou s malou stuhou v pravém horním rohu. To znamená, že tento kupón již není platný.

Některé kupóny lze použít vícekrát, ale většina je určena pouze pro jedno použití. Pro více informací o platnosti klikněte na kupón.

Chcete vědět, jak se dostat do Centralu, kdy máme otevřeno nebo jak nás kontaktovat? Vše, co potřebujete, najdete v sekci INFORMACE.

Náš věrnostní klub je digitální. K získání exkluzivních nabídek a slev žádnou plastikovou kartu nepotřebujete. Všechny slevy a nabídky najdete v aplikaci.

V sekci MŮJ PROFIL můžete kdykoli změnit své preference, údaje, zájmy a souhlasy. Můžete zde také ukončit své členství a odhlásit se z aplikace. Jakmile bude vaše členství zrušeno, obdržíte e-mail.

Club mobil