Search
Generic filters
Pokemon day Cetral Most

POJĎTE ZA POKÉMONY DO CENTRALU

Také máte rádi pokémony stejně jako my? Pro naše zákazníky jsme si ve spolupráci s pokekrouzek.cz připravili i letos Den s Pokémony, který se bude konat v Centralu 10. února 2024 od 10:00 do 18:00. Den s Pokémony je akce, na které se všechno točí kolem Pokémonů. Na své si přijdou děti i dospělí – ať jsou to hráči karetní hry Pokémon TCG, sběratelé karet, nebo zkrátka jen nadšenci do Pokémonů. Mohou přijít vyměňovat kartičky, zahrát si Pokémon TCG, zasoutěžit si a nakoupit karty, boxy nebo plyšáky.

10:00 – Začátek akce

12:00 – Losování 1. „Pokéboly“

14:00 – Soutěžní kvíz

16:00 – Losování 2. „Pokéboly“

18:00 – Konec akce

Víte, jak poznat falešnou Pokémon kartu? Přijďte k nám a expert na falešné karty vás naučí poznat falešné od těch pravých. Pokud si přinesete své karty, tak vám dokonce zkontroluje jejich pravost. Zároveň si můžete na burze své kartičky směnit či nakoupit nové.

Jste ve světě pokémonů teprve začátečník? Nevadí, pod vedením zkušeného trenéra se můžete hru Pokémon TCG naučit a zahrát si svůj první zápas.

Čeká na vás také „Pokébola“, která se bude losovat ve dvou kolech a to ve 12:00 a 16:00. V 14:00 hodin na vás bude čekat i zábavný kvíz.

 

Budeme se na vás těšit

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Skip to content