I letos se na vás těšíme na mostecké! 12. a 13. září vás čekáme na značkách

Oblíbený KnihoTrh se vrací

21. května 2025

Již tento pátek se do Mostu vrací oblíbený KnihoTrh, tentokrát s krásným cílem – podpořit péči o opuštěné psy a kočky v regionu! Nákupní centrum Central ve spolupráci s Knihomilové.cz vás srdečně zve na tuto dobročinnou akci, která se uskuteční již tento pátek 23. května. Po celý den od 9 do 18hodin si budete moci přímo u Smarty vybírat ze stovek krásných knih z druhé ruky za skvělé ceny, a přitom udělat dobrý skutek. Celkem 20 Kč z každé prodané knihy totiž věnujeme mosteckému útulku pro opuštěná zvířata, která s láskou a péčí pomáhá opuštěným, ohroženým a nemocným zvířátkům v Mostě.

Přijďte do Centralu tento pátek a spojte příjemné s užitečným! Podpořte dobrou věc, udělejte radost sobě novou knížkou a pomozte vrátit starším knihám nový život.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Lidé objednávají jídlo u pultu McDonald's restaurace
Blog

McDonald’s jako fenomén

McDonald’s je dnes jednou z nejznámějších značek světa. Zlaté oblouky poznají lidé napříč kontinenty, kulturami i generacemi. Přestože ho většina z nás vnímá jako samozřejmost, jeho úspěch je výsledkem mimořádného podnikatelského příběhu, který

Číst více
Skip to content