Search
Generic filters
Sport Vision

A3 Sport se mění na Sport Vision

Oblíbená prodejna A3 Sport se mění na Sport Vision a vy se můžete těšit na nabídku sportovního zboží v nejvyšší kategorii se zvláštním zaměřením na běh, trénink, fotbal a basketbal. Široký sortiment produktů tak zajistí aktivním i rekreačním sportovcům nákup obuvi, oblečení a doplňků na jednom místě. Výběr z více než 50 renomovaných sportovních značek uspokojí i milovníky moderního sportovní módy pro každý den.

Sport Vision je předním multibrandovým prodejcem sportovního zboží z jihovýchodní Evropy s více než 220 moderními obchody v 10 zemích. Strategická partnerství se značkami Nike, adidas, Reebok, New Balance, The North Face, Helly Hansen, Under Armour, Columbia, Converse, Colmar, Timberland a mnoha dalšími umožňuje konceptu Sport Vision držet si na trhu maloobchodních řetězců pevnou pozici. SPORT VISION rovněž vlastní distribuční práva ke značkám Champion, Umbro, Ellesse a Lotto. 

Abyste si mohli vychutnat tento jedinečný nákupní zážitek v kompletně zrekonstruované prodejně, tak se A3 Sport naposledy otevře 29. 01. 2023 a v druhé polovině února již otevřou jako Sport Vision.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Skip to content