Search
Generic filters
17. května si přijďte užít již pátý ročník FOOD FESTIVALU NA 1. NÁMĚSTÍ!

Láska na první… zatočení

Letošní Valentýnská kampaň se sloganem “Láska na první…” proběhne stejně jako v minulém roce pouze online na webových stránkách Centralu a v mobilní aplikaci Central Club. Nová kampaň nákupního centra začíná 1. února a bude trvat až do samotného valentýnského dne tj. 14. února. Každý den tak můžete na webu a v appce soutěžit o zajímavé ceny, dárky od Vašich oblíbených značek, jako jsou šátky Datart, olympijské vaky Alpine Pro, batohy Marionnaud, tašky na notebook, termohrnky či stylové zápisníky. Nebudou chybět ani poukázky na nákupy v hodnotě 100, 200 nebo dokonce 500 korun.

Na sociálních sítích rozehrajeme hru o zamilovanou fotku. Tu nejlepší odměníme voucherem za 1 000 Kč. A pokud už teď přemýšlíte, čím obdarujete svého milovaného či milovanou, stačí se zastavit u našeho Infokiosku a zakoupit dárkový voucher ve zcela unikátním valentýnském stylu. A pokud budete mít staženou naši mobilní appku, tak k nákupu poukázky za 400 Kč Vám nákupní centrum Central Most přidá 100 Kč navíc.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Blog

Tipy na dárky ke Dni matek.

Den matek se blíží! Udělejte své mamince radost s těmito věcmi! Praktický dárek Vonná svíčka nebo praktický podtácek jí budou připomínat nejen vás, ale i to, že jste si na ni

Číst více
Skip to content