Search
Generic filters
Zlobivé příšerky

Chovám se zodpovědně: S partou postáváme jinde, než u vchodu

Central je místem, kde lidé nejen nakupují, ale chodí sem i za zábavou, či si posedět s přáteli u dobré kávy. Když se však sejde více lidí například u některého vchodu či do konkrétního obchodu, může to způsobit ostatním problémy při průchodu dveřmi. Postávání ve dveřním prostoru může také způsobit nejrůznější úrazy či poškození zařízení.

Ne každý si libuje v areně vyprodaného koncertu nebo v přeplněném metru. Všichni z nás mají rádi svůj osobní prostor a nemusí nám být příjemné pustit si do něj někoho cizího tím, že se musí probíjet přes skupinku lidí u vchodu. Raději si potom mohou nákup rozmyslet a z centra odejít.

V těchto situacích se často skloňuje slovo ohleduplnost. Chovejme se k ostatním tak, jak bychom chtěli, aby se oni chovali k nám. Respektujme osobní prostory ostatních návštěvníků centra. Využívejte relaxační zóny, kde je více místa, případně využijte lavičky mimo centrum.

Děkujeme, že respektujete nejen ostatní zákazníky, ale i sami sebe.

Chovejme se zodpovědně.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Vlog

Vyberte si letní střevíčky

Je na čase do toho obout! Pro letní střevíčky pro každý den jsme zavítali do prodejny Deichmann. V prodejně Baťa jsme se zaměřili na vložky do bot a spreje. Podívejte se

Číst více
Skip to content