Search
Generic filters
Wifi Central

Central začíná regulovat připojení k wifi

Naše nákupní centrum se rozhodlo, že od tohoto týdne začne regulovat připojení k wifi síti s cílem omezit nezodpovědné chování některých jednotlivců, kteří navštěvují nákupní centrum pouze pro připojení k internetu a chovají se nevhodným způsobem. To přinese zákazníkům prostor pro nové zážitky. Zkuste nakupování po staru a užijte si Central naplno. Neustále přinášíme širší nabídku značek a obchodů, které splní i ty nejnáročnější požadavky. Máme velké množství relaxačních zón, kde si můžete odpočinout mezi nákupy. Můžete si zajít do našeho knihokoutku, posedět s přáteli u dobré kávy nebo zajít na výborné jídlo do našich restaurací.

Na wifi síti si vyřídíte své emaily a další práci až v pohodlí domova. Na našich eventech samozřejmě stále můžete očekávat připojení k síti, ať už kvůli stahování naší aplikace Můj Central nebo k uplatnění odměn. Přijďte objevit nové možnosti, které Central nabízí, a učiňte z vaší příští návštěvy nezapomenutelný zážitek.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Blog

Řekněte sbohem roztřepeným konečkům.

Roztřepené konečky mohou být noční můrou. Ale není třeba zoufat! S pravidelnou péčí můžete mít opět krásné vlasy. Správný výběr šamponu Při výběru šamponu je důležité hledat produkty bez škodlivých chemikálií,

Číst více
Skip to content