Search
Generic filters

Vychytávky, díky kterým vám obuv a oblečení vydrží déle.

4 minuty

Víte, které vychytávky vám pomohou udržet oblečení déle čisté a svěží? Prozradíme vám, jak na to!

Se skvrnami nečekejte

Špinavé oblečení se snažte vyprat co nejdříve, aby se skvrny zbytečně nezhoršily. Pokud se potýkáte se zaschlými skvrnami, pomoct může například bílá soda. Při praní prádla dejte pozor na míchání barevného oblečení. Barevné prádlo má občas tendence pouštět barvu a poničit se tak navzájem. Velký výběr pracích prostředků mají v Drogerii Dm.

Sáhněte po impregnaci

Zkuste impregnovat své oblečení, obuv, ale i například batoh. Impregnace chrání před vnějšími vlivy, jako je vlhkost, déšť a špína. Dále zabraňuje pronikání vody a vlhkosti, což snižuje riziko vzniku plísní a bakterií. V prodejně Intersport vám rádi poradí s výběrem vhodných sprejů.

Dopřejte své obuvi péči

Životnost i vzhled obuvi ovlivní to, jak o ni pečujete. Obuv je vhodné po každém nošení utřít nebo vykartáčovat od prachu. Nezapomínejte ani o péči uvnitř. Vhodné jsou spreje, které dezinfikují vnitřek obuvi a ničí bakterie. Zakoupit jej můžete například v prodejně Deichmann.

Dozvěděli jste se něco nového? Sledujte náš blog pro další skvělé tipy a články. Nenechte si ujít zajímavé soutěže na našich sociálních sítích a v naší slevami nabité klubové aplikaci.

Sdílejte s přáteli
Skip to content