Search
Generic filters

V hlavní roli milované maminky

Každý rok, druhou květnovou neděli, můžeme potěšit naše nejmilovanější maminky pozorností, která symbolizuje jejich důležitost v našem životě. Potěšení bychom jim neměli plnit jen tento den. Pokud si lámete hlavu a chtěli byste připravit originální vyznání, možná vám pomůže právě náš článek s tipy na tento sváteční den. 

Upomínkové dárky, které maminky a babičky využijí 

 

Některé dárky, které obvykle drahým babičkám nebo maminkám věnujeme, vyjadřují citáty a vyznáními jedinečnost těchto žen v našem životě. Nechtěli bychom ale přece jen, aby dárky končily jako lapače prachu. Pokud patří tyto drahé ženy mezi vášnivé kuchařky, pravděpodobně ocení například praktickou zástěru, se kterou vám vykouzlí s láskou ty nejchutnější pokrmy. Hlavně babičky, které tak rády zůstávají věrné psané podobě receptů, potěší zápisník na recepty. Jejich oblíbený teplý nápoj si mohou každý den vychutnávat z hrnečku s motivem srdce, který jim bude připomínat láskyplná objetí od milované rodiny. 

 

Medailonky se vzpomínkou, nebo symbolické šperky

 

Pakliže uvažujete nad darování šperku, zvažte, jaký drahokam obdarovaná preferuje nebo jaký typ šperku by ji udělal opravdu radost. Nezklamou určitě medailonky s možností vložení fotografie nebo vyrytí písmen a symbolů. Nekonečnou lásku jim můžete vyjádřit i oblíbeným a vyhledávaným symbolem nekonečna. Ke skvostnému šperku můžete přidat i roztomilou šperkovnici s vyznáním, které určitě zahřeje nejednu maminku u srdce. 

 

Hýčkání v kosmetickém salonu 

 

Ve studiu Nailounge můžete vašim milovaným ženám dopřát manikúru, nebo třeba kosmetické ošetření. S blížícím se létem budou mít radost i z pedikúry. Co takhle vzít maminku a dopřát si holčičí den? V Nailounge bude o vaší celodenní pohodu pečováno nadstandardně! 

 

Nákupní den v Centralu 

 

Pokud máte pocit, že si vaše maminky, babičky a další drahé ženy nedopřávají tu a tam nějaký ten nákup spojený s pořízením pěkného outfitu nebo, zorganizujte jim takový den ve vaší režii. Můžete spojit se snídaní v Caffé Centro, kde si můžete společně pochutnat na lahodných vaflích na sladký a slaný způsob. Holčičí den můžete strávit výběrem slušivého spodního prádla v prodejně Triumph, kde vám ochotný personál pomůže vybrat slušivé a něžně ženské spodní prádlo. K perfektně padnoucímu spodnímu prádlu se můžete poohlédnout i po slušivých letních šatech. A pořádně se s vašimi maminkami odvažte v pestrých barvách, které přejí nadcházejícím měsícům! 

 

Jak se chystáte letošní druhou květnovou neděli oslavit s maminkami vy? Sdílejte s námi! 

 

Sledujte další lákavé nabídky ve vaší oblíbené klubové aplikaci

Sdílejte s přáteli