Search
Generic filters

Tyhle tři zábavné aktivity si vaše děti zamilují.

4 minuty

Děti lze skvěle zabavit skvělými aktivitami, které nejen baví, ale i učí. Zabavte je těmito aktivitami!

Naučí i zabaví

Děti lze skvěle zabavit zábavnými aktivitami, které nejen baví, ale i učí. Výborným příkladem jsou KVIDO hry, které rozvíjejí logické myšlení a kreativitu. Jedná se o vzdělávací hry, které jsou pečlivě připravovány s odborníky. Zakoupit je můžete v prodejně Albi.

Pro krásné sny

Čtení pohádek na dobrou noc má pro děti mnoho přínosů. Pohádky podněcují dětskou fantazii a kreativitu. Díky barevným postavám a kouzelným světům se děti učí představovat si nové věci. Děti se navíc budou celý den těšit, až jim večer přečtete pohádku. Spoustu pěkných dětských knížek naleznete v prodejně Knihy Dobrovský. Doporučit můžeme například milou knihu Kapka Ája.

Barevná radost

A nezapomeňte na omalovánky, které podporují dětskou kreativitu a jemnou motoriku. Vybarvování vyžaduje precizní pohyby rukou a prstů, což pomáhá dětem zlepšovat jejich jemnou motoriku. Tyto dovednosti jsou nezbytné pro psaní a další činnosti vyžadující přesnost. Velký výběr mají v prodejně Levné knihy.

Dozvěděli jste se něco nového? Sledujte náš blog pro další skvělé tipy a články. Nenechte si ujít zajímavé soutěže na našich sociálních sítích a v naší slevami nabité klubové aplikaci.

Sdílejte s přáteli
Skip to content