Search
Generic filters

Proměňte svůj balkón v bylinkový ráj.

4 minuty

Využijte teplé a slunečné dny k založení vlastní bylinkové zahrádky. Ať už máte zahradu, balkon nebo jen parapet, pěstování bylinek je snadné!

Balkónová zahrádka

Balkón je ideálním místem pro pěstování bylinek, protože poskytuje přirozené sluneční světlo. Bylinky jako bazalka, rozmarýn, tymián a oregano milují přímé sluneční světlo. Naopak bylinky jako máta, petržel, pažitka a koriandr preferují mírnější světlo a částečný stín. V prodejně Pepco naleznete parádní závěsné květináče.

Pěstování klíčků

Znáte nakličovací misky? Tyto praktické misky jsou ideální pro zdravé a čerstvé klíčky plné vitamínů. Nakličování je snadné a rychlé, takže si můžete kdykoliv dopřát čerstvé klíčky do salátů. Zakoupit je můžete v prodejně Tescoma.

Zkuste fazole mungo

Naklíčené mungo fazole jsou bohaté na vitamíny A, B, C a E, a také obsahují důležité minerály, jako je železo, hořčík, draslík a vápník. Naklíčení mungo fazolí je jednoduché – stačí je namočit přes noc, poté propláchnout a nechat klíčit v nakličovací misce. Mungo v bio kvalitně seženete v Drogerii Dm.

Dozvěděli jste se něco nového? Sledujte náš blog pro další skvělé tipy a články. Nenechte si ujít zajímavé soutěže na našich sociálních sítích a v naší slevami nabité klubové aplikaci.

Sdílejte s přáteli
Skip to content