Search
Generic filters

Chraňte sebe i své mazlíčky před klíšťaty.

4 minuty

Klíšťata útočí! Přinášíme vám tipy, jak se před nimi chránit. Nezapomeňte chránit nejen sebe, ale i své mazlíčky.

Zvolte světlé barvy a repelent

Repelent použijte vždy před vstupem do lesa především na nechráněné části těla. Vhodné je nosit takové oblečení, které zakrývá co nejvíce kůže. Ideální rovněž jsou světlé barvy, na kterých jsou klíšťata lépe vidět. Velký výběr repelentů mají v lékárně BENU. Zakoupit zde můžete i ochranné žvýkací tablety pro své čtyřnohé mazlíčky.

Pro mazlíčky speciální obojek

Velmi oblíbený v boji proti klíšťatům je speciální obojek, který obsahuje účinné látky, které klíšťata odpuzují. Vydrží až několik měsíců a je pro mazlíčky pohodlný. Další variantou jsou tablety a spreje, které se aplikují přímo na kůži, obvykle mezi lopatky. S výběrem vám rádi poradí v prodejně Pet Center.

Kontrolujte se po každé procházce

Buďte důslední a kontrolovat sebe i své mazlíčky po každé návštěvě přírody. Nezapomínejte kromě ochrany proti klíšťatům i na radostné hračky, které vykouzlí úsměv. Zvířecí hračky a další příslušenství naleznete za skvělé ceny v prodejně Pepco.

Dozvěděli jste se něco nového? Sledujte náš blog pro další skvělé tipy a články. Nenechte si ujít zajímavé soutěže na našich sociálních sítích a v naší slevami nabité klubové aplikaci.

Sdílejte s přáteli
Skip to content