I letos se na vás těšíme na mostecké! 12. a 13. září vás čekáme na značkách
Soutěž o krmivo platinum pro psy a kočky

Soutěž o prémiové krmivo

Myslíme i na naše čtyřnohé kamarády. Tentokrát tedy uděláme radost jim, a to konkrétně poukazem v hodnotě 500 Kč na prémiové krmivo pro psy a kočky Platinum s platností do 31. října. Zúčastněte se soutěže. Podmínky soutěže jsou snadné.

Soutěžíme o 4x poukaz v hodnotě 500 Kč do e-shopu Platinum s platností do 31. října.

✅ Dejte „To se mi líbí“ na tento soutěžní příspěvek na našem Facebooku

✅ Dejte „To se mi líbí“ naší Facebookové stránce Central Most.

✅ Odpovězte správně dolů do komentářů na Facebooku na otázku: „V našem blogovém článku uvádíme vaření jako atraktivní zálibu. Ve které prodejně naleznete skvělé dobroty, včetně vína pro lahodné experimenty v kuchyni?“

 Nápovědu naleznete zde.

Zvyšte svou šanci a zúčastněte se probíhající soutěže na našem Instagramu @centralmost.

Pozor na falešné vyhlášení soutěží. NIKDY neklikejte na podezřelý odkaz, ani vyplňujte své osobní údaje, včetně své karty. Výherce je vždy vyhlášen pod naší oficiální stránkou. Falešné účty mají jen pár sledujících.

Soutěž probíhá od dnešní dne do 26. září 23:59. Následně náhodně vylosujeme 4 výherce, které odměníme. Výhru si bude možné vyzvednout pouze u nás v Centralu Most.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Levandulové pole s kamennou budovou v pozadí
Blog

Levandulová farma pod Krušnými horami

Pokud toužíte po výletu, který má trochu jinou atmosféru než klasické procházky po Česku, zamiřte pod majestátní siluetu hradu Hazmburk. Právě tady, v obci Klapý, se nachází Levandulová zahrada, která v červnu

Číst více
Lidé objednávají jídlo u pultu McDonald's restaurace
Blog

McDonald’s jako fenomén

McDonald’s je dnes jednou z nejznámějších značek světa. Zlaté oblouky poznají lidé napříč kontinenty, kulturami i generacemi.

Číst více
Skip to content