Search
Generic filters

Vchod z ulice J. Průchy byl otevřen

Pokračujeme v přílivu dobrých zpráv. V pátek 17. března byl pro zákazníky otevřen nově zrekonstruovaný vchod z ulice J. Průchy. I zde najdete vchod kolotočového typu, na který jste si již zvykli u vchodu z ulice Radniční. Vchod je zcela bezbariérový, kdy jsme odstranili původní schody a výškový rozdíl mezi chodníkem a vstupem řešíme úpravou výšky existující zámkové dlažby.

Na konci března se k tomuto vchodu navrátí bankomat Air Bank, přístupný 24/7. Oproti původní pozici u Benu se bude nyní nacházet u Datartu. Těšit se můžete i na zeleň, kterou budeme u vchodu sázet během měsíce dubna.

Do 3. dubna prosím počítejte s obchůzdnou trasou, která bude souviset se zvedáním chodníku v oblasti vchodu. Trasa bude dobře značená a přístup ke vchodu bude umožněn ze strany směrem od křižovatky. Po tomto termínu již žádné omezení v tomto směru nebude. Práce se přesunou na část chodníku u trávníku, kde budeme pokračovat s terénními úpravami.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Vlog

Vyberte si letní střevíčky

Je na čase do toho obout! Pro letní střevíčky pro každý den jsme zavítali do prodejny Deichmann. V prodejně Baťa jsme se zaměřili na vložky do bot a spreje. Podívejte se

Číst více
Skip to content