Search
Generic filters

Šelmy se chystají do Mostu

Unikátní seriál nočních běhů NN NIGHT RUN se vrací do Mostu a má před sebou pátý závod seriálu. Ten se otevře 13. srpna v Mostě.

 

13. srpna bude věnováno nejenom běhu, ale také prevenci a charitě. V centru města na 1. náměstí mohou děti běžet v KUŘE POMOZTE DĚTEM KIDS CUPu a celé rodiny včetně domácích mazlíčků a drobečků v kočárcích se mohou zúčastnit nesoutěžního NUTREND FAMILY RUNu. S přicházející tmou pak přijde řada na dva hlavní závody – BĚH PROTI RAKOVINĚ PRSU pro BELLIS, kdy se poběží za zdravá prsa a za tmy se odstartuje NN NIGHT RUN. Kdo chce, může za den stihnout třeba i tři závody.

Nebude samozřejmě chybět bohatý doprovodný program ZDARMA. Plno aktivit pro děti a dokonce i skákací hrad NN.

Ani my na této akci nemůžeme samozřejmě chybět, najdete nás v tom nejbarevnějším stanu ze všech a těšit se můžete na spoustu zajímavých nabídek. Potřebujete se před startem občerstvit? Samozřejmostí je opět chlazená voda, kterou tentokrát doplníme i o čerstvé ovoce, proteinové tyčinky a pokud si přijdete se svojí lahví, tam vám uděláme i iontový nápoj.

 

Opět jsme spojili síly s Café Centro a těšit se tak můžete na lahodnou kávu Julius Meinl dle Vašeho výběru se slevou 20% a neodolatelnou italskou zmrzlinu, kdy jeden kopeček dostanete zdarma, obě akce platí pro členy našeho Central Clubu při uplatnění kupónu v aplikaci.

 

Spojil se s námi i A3 sport, který na akci věnoval textilní tašky a slevové poukázky ve výši 20% na nezlevněné zboží. V naší apce dále naleznete kupón na potítko s logem Central Most, které vám pomůže ve vašich sportovních výkonech, kdy si můžete vybrat ze dvou barevných variant – černo/bílá, bílo/černá.

 

Těšíme se na vás a běhu zdar, váš Central Most

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Central Nákupák
Vlog

Jak si z uklízení udělat radost?

Přinášíme vám skvělý tip na ekologický čistič, díky kterému bude úklid domova nejen rychlou a snadnou záležitostí, ale zároveň vás i bude celý proces bavit. Prostředky od Úklid pro klid navíc naleznete už i v drogerii Dm.

Číst více
Skip to content