Search
Generic filters
Sbírat body s aplikací můj Central se vyplatí

Sbírat body s aplikací Můj Central se vyplatí

Nákupní centrum Central Most spouští od srpna novou mobilní aplikaci Můj Central. Ta umožní návštěvníkům centra získávat věrnostní body a proměňovat je za dárky. Stačí jen nafotit účtenku z každého nákupu a pak už vybírat z bohaté nabídky odměn. Navíc na první uživatele čeká dárek v podobě 10 bodů zdarma.

 

 

 

 

A mnohem více…

A mnohem více…

Věrnostní aplikace Můj Central je od začátku srpna dostupná pro všechny majitele iPhonů i Androidů. Je to unikátní aplikace v Mosteckém kraji, která odměňuje všechny zákazníky za to, že nakupují v Centralu. Stačí vyfotit účtenku za nákup, dokonce i za ten v hypermarketu Albert, a automaticky se zákazníkovi připíší věrnostní body. Ty je pak možné proměnit za exkluzivní dárky, sezónní produkty od nájemců či dárkové poukázky. „Mobilní appku jsme kompletně přepracovali a místo obyčejných slev k nájemcům nová aplikace odměňuje za věrnost a pravidelné nakupování. Chceme totiž, aby naši návštěvníci byli odměňováni za to, že u nás utrácí,” vysvětluje změnu Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace firmy EPG, která vlastní obchodní centrum Central Most.

 

Každý, kdo si v prvním měsíci nainstaluje aplikaci, obdrží navíc 10 bodů zdarma, za které je možné si dát lahodnou kávu v Go Cafe.

 

Od poloviny srpna bude probíhat velká komunikační kampaň v regionálních médiích, na sociálních sítích a digitálních platformách. Se stahováním aplikace budou pomáhat návštěvníkům i hostesky v průběhu nejrůznějších spotřebitelských soutěží a akcí. Nová aplikace pochází z dílny slovenské společnosti Simplaq, vizuální styl a grafiku vytvořila hradecká agentura Kreatika.Sdílejte s přáteli

Central Blog

Blog

Řekněte sbohem roztřepeným konečkům.

Roztřepené konečky mohou být noční můrou. Ale není třeba zoufat! S pravidelnou péčí můžete mít opět krásné vlasy. Správný výběr šamponu Při výběru šamponu je důležité hledat produkty bez škodlivých chemikálií,

Číst více
Skip to content