Search
Generic filters

NOVOROČNÍ SLEVY ZAČÍNAJÍ

Dostali jste pod vánoční stromeček dárkové poukázky a nebo jen čekáte na lepší nabídky? Tak právě pro vás je toto období roku jako stvořené. Většina prodejců totiž spouští povánoční výprodeje, díky kterým si můžete zakoupit kvalitní kousky za akční ceny.

Věděli jste, že v některých zemích se považují povánoční výprodeje za jakýsi svátek? Například v Americe nákupní centra doslova praskají ve švech. Dalo by se říci, že v nich vzniká podobné šílenství jako během Black Friday.

Mnohé obchody totiž potřebují uvolnit místo pro jarní kousky, a tak se zbavují těch zimních. Výprodeje oblečení vám pomohou ulovit skvělé kousky za skvělé akční ceny. Velmi lákavé slevy vás čekají i v obchodech s elektronikou, kde můžete využít top slevy na mobilní telefony, notebooky, tablety, domácí spotřebiče a ještě mnohem více. Top slevy můžete samozřejmě využít i na nákup kosmetiky a parfémů, nábytku či dokonce hraček.

VÝPRODEJE V Centralu

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Vlog

Jak zhubnout po Vánocích?

Dali jste si novoroční předsevzetí, a to zhubnout po Vánocích? Dozvíte se, jakou sportovní obuv vybrat. Nezapomeňte, že kromě pohybu je důležité dodržovat i zdravou stravu.

Číst více