Search
Generic filters
Škola volááááá

Na děti už škola volááááá

Necelé dva týdny zbývají do konce prázdnin a začátku dalšího školního roku. Někteří již ví, co je čeká, pro jiné bude školní rok 2023/2024 tím prvním. Abychom vám ten začátek školního roku trochu zpříjemnili, připravili jsme pro vás oblíbenou akci „Škola volááááá“, kde si budete moct dne 1. 9. 2023 od 14:00 hodin přijít k nám do nákupního centra zatočit kolem štěstí. Těšit se můžete na výhry v podobě dárkových poukazů centra, reklamních předmětů centra, dárků od nájemců a balíčků školních potřeb. Stačí, abyste během měsíce srpna nebo přímo 1. 9. nakoupili v našem nákupním centru nad 500 Kč (kromě hypermarketu Alberta) a přinesli účtenku k naší hostesce. Ta vám ji označí, zkontroluje, zda máte staženou aplikaci Můj Central a jste v ní registrovaní, a už můžete točit. 

  • Poukazy na nákup v Centralu
  • Sady do školy
  • Sady psacích potřeb
  • Bloky a propisky
  • Batohy na vybarvení
  • Sady pastelek

A další…

*Platí do vydání zásob

A mnohem více…

Abychom rodičům pomohli alespoň trochu ušetřit čas i peníze při nákupu školní výbavy, připravili jsme pro vás ŠKOLÁKŮV NÁKUPNÍ SEZNAM, který vám pomůže se zorientovat v tom, co bude váš školák do nového školního roku potřebovat. Případně vám i může doplnit seznam poskytnutý školou.

Studentům přejeme krásný start a rodičům pevné nervy, váš Central.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Central Nákupák
Vlog

Jak si z uklízení udělat radost?

Přinášíme vám skvělý tip na ekologický čistič, díky kterému bude úklid domova nejen rychlou a snadnou záležitostí, ale zároveň vás i bude celý proces bavit. Prostředky od Úklid pro klid navíc naleznete už i v drogerii Dm.

Číst více
Skip to content