Search
Generic filters

Mikulášská nadílka v Centralu potěší nejen hodné děti

Před námi je krásný adventní čas a s ním oblíbené i obávané trio Mikuláše s andělem a čertem. Přijďte tedy pondělí 5. 12. od 16:00 hodin strávit k nám. V teple, klidu a vánoční atmosféře můžete nakoupit ještě chybějící dárky, dát si něco dobrého k jídlu a hlavně – potkat Mikuláše.

Mikulášská nadílka je první připomínkou, že vánoční čas je hlavně o setkávání se s rodinou a o obdarovávání blízkých. „Pro naše návštěvníky máme opět připravený bohatý program,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

S Annou a Elsou si budou moci děti užít animační program plný balónkového kouzlení, ledovou mini-diskotéku a na závěr se mohou těšit, že Elsa vykouzlí stříbrné hvězdičky. Malé i velké jistě zaujme taneční vystoupení žáků Základní umělecké školy Moskevská nebo mostecké taneční skupiny THE F.A.C.T.

Program bude pokračovat andělskými tanečky, čertovskými soutěžemi a legráckami, do kterých se budou moci samozřejmě zapojit nejenom nejmenší návštěvníci, zazpíváme si vánoční koledy a večer zakonči hlavní hvězdy tohoto dne – Čert, Mikuláš a Anděl.

„Central Most si pro své návštěvníky připravil samozřejmě i zajímavou mikulášskou nadílku, která bude probíhat od 19:00,“ doplnil Malý. Za básničku či písničku přednesenou naší trojici si vysloužíte sladkou odměnu. Rodiče i děti se budou moci zahřát svařákem či dětským punčem a chybět nemůže ani velmi žádané malování na obličej. Horký nápoj a malování na obličej bude za uplatněný kupónek v aplikaci opět zdarma.

Věrné zákazníky, kteří si tento den stáhnou aplikaci obchodního centra Central Club a rovnou se i zaregistrují, odměníme mléčnou čokoládou našeho centra.

16:00

  • Zahájení akce s moderátorkou Markétou Sochorovou

16:10 – 17:10

  • Ledová show s Elsou – program s Elsou a Annou z ledového království, nebude chybět balónkové kouzlení nebo ledová mini-diskotéka

17:10 – 17:25

  • Taneční vystoupení THE F.A.C.T.

17:30 – 18:30

  • Mikulášská show – andělské tanečky, čertovské soutěže a legrácky, vánoční koledy

18:30 – 19:00

  • Taneční vystoupení ZUŠ Moskevská

19:00

  • Mikulášská nadílka

20:00

  • Ukončení akce
Sdílejte s přáteli

Central Blog

Skip to content