Search
Generic filters
Valentýn Central Most

Láska prochází centralem

Valentýn, svátek všech zamilovaných je doslova za dveřmi. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi a hlavně společnými okamžiky, Central si připravil speciální valentýnský program – romantické večeře, růže a čokolády zdarma. Tedy skvělá příležitost naplánovat pro svého milého či milou jedinečné chvilky.

Připraveny jsou slevové akce na pestrý sortiment zboží, kterým můžete potěšit svého partnera. Kosmetika, parfémy, společné fotografie v rámečku, knihy, dárkové balíčky a mnohé další zajímavé produkty. „Naše obchody každoročně nabízejí na Valentýna zajímavé tipy na dárky. My jsme chtěli atmosféru svátku zamilovaných ještě umocnit a zahalit Central do romantického hávu. Proto nabídneme párům příjemně strávený čas v našem centru,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG, která vlastní Central.

  • Růže pro páry zdarma
  • Mléčná čokoláda zdarma
  • Soutěž o romantickou večeři v Centralu

Na Valentýna se všichni mohou společně naladit už při příchodu, kdy bude párům nabídnuta růže zdarma. A poté budou moci ještě kdekoli po pasáži centra dostat i mléčnou čokoládu. Jediné, co k tomu budou potřebovat je stažená aplikace Můj Central, ve které uplatní své kupóny určené právě na tuto akci.

 

Společný čas potom bude ideální zakončit romantickou večeří. V Mianchi připraví kuchaři pro zamilované menu skládající se z předkrmu, hlavního jídla a zákusku. A právě o romantické večeře budeme soutěžit na sociálních sítích Centralu. K večeři jako pozornost výherci dostanou navíc růži a láhev perlivého vína.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Skip to content