Search
Generic filters
Knihotrh

Dobročinný KnihoTrh v Centralu

Máte rádi knihy a zároveň rádi podpoříte dobrou věc? Spojili jsme síly s projektem KnihoTrh #knihypomahaji, kdy Knihomilové ve spolupráci s partnery pořádají dobročinné KnihoTrhy, které mají hned trojí účel. Jednak vrací starší knihy do života, pomáhají tam, kde je to potřeba a v neposlední řadě dávají neziskovým organizacím prostor k prezentaci.

 

Na KnihoTrhu si mohou lidé koupit knihy z druhé ruky od jejich partnerů, neziskových organizací, firem i jednotlivců formou blešího trhu. Minimálně 20 korun z každé prodané knihy pak putuje na dobrou věc. KnihoTrh v Centralu, který se pořádá 25. března 2023 od 09:00 do 18:00 je na podporu handicapované Nelinky z Kraslic. K Nelince tak poputuje 20 korun z každé prodané knihy.

 

Zapojit se můžete i tak, že Knihomilům věnujete knihy, které pak využijí při dalších KnihoTrzích nebo jiných aktivitách (rozváží knihy do dětských domovů a provozují Book2Go knihovničky). Pro větší množství knih si dokonce i přijedou.

 

Přijďte si k nám vybrat nový přírůstek do vaší knihovny a zároveň i podpořit Nelinku.

 

Budeme se na vás těšit.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Vlog

Vyberte si letní střevíčky

Je na čase do toho obout! Pro letní střevíčky pro každý den jsme zavítali do prodejny Deichmann. V prodejně Baťa jsme se zaměřili na vložky do bot a spreje. Podívejte se

Číst více
Skip to content