Search
Generic filters
Zlobivé příšerky knihobudka

Chovám se zodpovědně: Knihobudku užívám dle pravidel

Ve světě e-knih, audio-knih, mobilních telefonů a elektronických čteček mají i tak tištěné knihy své pevné místo. Vůně nové knihy, pohyb stránek mezi prsty, to jsou nenapodobitelné a nenahraditelné požitky každého milovníka tištěného slova.

 

O knihy je však třeba pečovat, aby se mohly předat dalším čtenářům a generacím. Je třeba dodržovat pár základních pravidel jak s knihami zacházet. Kniha není míč, tak s ní neházejte! Knižní stránky se nesmí zkracovat nebo lámat! Jídlo a pití patří na talíř a do sklenice, ale ne na knihu! Nevytrhávejte stránky, abyste si je mohli dát na zdi nebo na ledničku. Boj s knihami je také zakázán! Takže žádné kopance, žádné údery a hlavně dbejte na to, aby nebyla nikdy poškozena!

 

Pro naše zákazníky je v centru umístěna Knihobudka, jejíž obsah nám spravuje Městská knihovna v Mostě. Knihy pravidelně doplňují a obměňují. Samozřejmostí je, že pokud se vám doma válí nevyužívaná knížka, tak ji k nám můžete donést. Líbí se vám některá z vystavených knih? Buď si ji u nás můžete přečíst, nebo si ji klidně půjčte / vezměte na doma.

 

O knihobudku je velký zájem, ze který vám děkujeme. Buďme ohleduplní nejen ke knihám, ale také k dalším čtenářům kteří přijdou po vás.

 

Chovejme se zodpovědně.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Skip to content