Search
Generic filters
Dračí lodě 2024

Central zve na 12. ročník závodu dračích lodí

Pokračujeme v tradici a i letos najdete náš barevný stan v areálu vodní plochy Matylda v rámci 12. ročníku ORLEN StarColor Cupu, který se koná v pátek 7. a v sobotu 8. června.

Tento festival sportu a zábavy je jednou z prvních vlaštovek nabušené letní sezony, která je před námi. V pátek jako vždy proběhnou závody školních posádek a to od 9:00 do 13:30 hodin. Tím ale zábava v pátek nekončí, v 19:00 se oficiálně zahajuje 12. ročník závodů a startuje tak večer plný tance, zpěvu a dobré nálady. V 19:10 dorazí DJ, ve 21:00 KOBLÍŽCI, po kterých ve 22:00 probudíme společně draka a 22:30 dorazí V III T O.

Hlavní sobotní závody, ve kterých letos bude soupeřit rekordních 73 posádek odstartují v 9:00. Tento den si samozřejmě nemůžeme nechat ujít a tak nás najdete mezi prodejními stánky. I letos jsme spojili síly s Go Café, abyste ve vaší app Můj Central našli oblíbenou kávu (espresso, lungo) a kopeček zmrzliny zdarma. Náš stan nejde přehlédnout pro svou barevnost.


Děti se dokonale zabaví v rámci Komořanských dětských her, při návštěvě kolotočů či dalších atrakcí.

Novinkou letošního roku je speciální edice Dračího piva od minipivovatu Most – nefiltrovaný světlý ležák 11°, který bude na akci k zakoupení a vratné kelímky s dračí grafikou. Záloha na kelímek bude obvyklých 50,-.

Těšíme se na vás

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Vlog

Vyberte si letní střevíčky

Je na čase do toho obout! Pro letní střevíčky pro každý den jsme zavítali do prodejny Deichmann. V prodejně Baťa jsme se zaměřili na vložky do bot a spreje. Podívejte se

Číst více
Skip to content