Search
Generic filters
Uzavření toalet

Central otevře 25. 9. toalety u Foodcourtu

Po náročné rekonstrukci se v pondělí 25. září v 8:00 otevřou dveře zbrusu nových toalet ve druhém patře našeho nákupního centra. Těšit se můžete na nové obklady a dlažbu, nové záchodové kabinky i prostory umývárny. Výměnou prošlo i osvětlení a strop. Obměny se dočkal rovněž i přebalovací koutek, který mohou zákazníci využívat nejen k přebalování svých ratolestí, ale také k jejich krmení mimo ruch centra.

 

Rovněž dochází ke zvýšení poplatku za využití toalety z 5 Kč na 10 Kč. Tato změna začne platit již od 25. září jak pro toalety v horním patře, tak pro spodní toalety u New Yorkeru. Poplatek bude zahrnovat navýšení ceny elektrické energie, vodného, stočného, navýšení výpolat a zdražení spotřebního a úklidového materiálu.

 

Dále pracujeme na zprovoznění platebních terminálů u obou toalet. Jejich uvedení do provozu předpokládáme v průběhu října. Bude tedy možné platit poplatek i platební kartou či telefonem. Do budoucna plánujeme pro zákazníky využívání toalet několikrát do měsíce zdarma při použití nové mobilní aplikace Můj Central.

 

Váš Central Most

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Skip to content