Search
Generic filters

Central je centrem komunitního života

V nákupním centru Central Most klademe důraz na sociální přístup a podporu komunity. Jsme hrdí na to, že každý zákazník se u nás cítí sám sebou a je respektován, ať už je jakéhokoli sociálního postavení, věku nebo fyzických schopností. Aktivně se angažujeme v dobročinných aktivitách a sbírkách, reagujeme na přírodní katastrofy či válečné stavy a poskytujeme podporu neziskovým organizacím. Zapojujeme se do podpory místních podniků a dodavatelů, ať už jsou to malé rodinné firmy nebo tradiční řemeslné dílny.

Snažíme se vyjít vstříc hendikepovaným a seniorům. Podporujeme produkty s certifikací Fairtrade, abychom přispívali k udržitelnému rozvoji a spravedlivým pracovním podmínkám. Rovněž se snažíme vzdělávat naše zákazníky o důležitosti třídění odpadu a udržitelného chování. Za tímto účelem jsme pro vás spustili novou sekci v rámci našeho projektu Zelená mi sluší, za splnění sekce vás čeká odměna ve formě sprchového gelu zdarma.

  1. Pokud ještě nemáte naší aplikaci Můj Central, stáhněte si ji zde.
  2. Jednoduše se zaregistrujte.
  3. Navštivte centralmost.cz/zelena a otevřete čtvrtou kategorii „Sociální přístup“.
  4. Pročtěte si všechny kategorie, po dokončení posledního bodu dostanete QR kupón s odměnou.
  5. Poté můžete v aplikaci tlačítkem „+“ skenovat kupón.
  6.  Sprchový gel zdarma se vám zobrazí v sekci odměny.

Chceme být součástí pozitivní změny – proto přecházíme na zrnkovou kávu a podporujeme ekologicky orientované aktivity. Jsme přesvědčeni, že tento směr je klíčem k lepší budoucnosti, a jsme hrdí, že můžeme být její součástí.

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Blog

Řekněte sbohem roztřepeným konečkům.

Roztřepené konečky mohou být noční můrou. Ale není třeba zoufat! S pravidelnou péčí můžete mít opět krásné vlasy. Správný výběr šamponu Při výběru šamponu je důležité hledat produkty bez škodlivých chemikálií,

Číst více
Skip to content