Search
Generic filters
Autogramiáda Mirka Van Gils Slavíková

Autogramiáda Mirky Van Gils Slavíkové ke knize Štědré a voňavé

Rádi bychom vás srdečně pozvali na autogramiádu knihy „Šťastné a voňavé“ od autorky Mirky van Gils Slavíkové. Tato událost se koná v nákupním centru Central Most dne 15. listopadu od 17:00 hodin.

„Připravila jsem pro vás něco opravdu velkolepého! Nejnovější kniha v mé kolekci se chystá rozvonět váš vánoční čas. Samozřejmě nebude chybět má tajná sbírka receptů, kterou jsem si vylepšovala celý svůj život. Vánoce jsou pro mě to nejkrásnější období a z pohledu pečení je to nádherný voňavý a štědrý čas. Kniha bude ztělesněním Vánoc, lásky k tradici a radosti ze sdílení. Největší sbírka 150 VÁNOČNÍCH receptů! Od klasického cukroví po méně známé vánoční pochoutky, od jednoduchých receptů pro začátečníky až po ty pokročilejší pro zkušené cukráře, tato kniha má pro každého něco! A co v ní najdete? Vánoční cukroví všeho druhu, linecké, třené, kokosky, rohlíčky, úlky, sádlovky, recepty od babičky a mnoho dalších lahůdek. A pozor! Nebude chybět ani příprava na štědrovečerní tabuli. Jak já dělám salát, kapra a polévku? To vše najdete v této knize. Díky vaší nepřetržité podpoře a energii, kterou mi každý den dodáváte, jsme byla schopna pustit se do vytvoření tohoto nezapomenutelného vánočního pokladu. Věřím, že společným pečením si vytvoříme nové, nezapomenutelné okamžiky,“ uvádí autorka Mirka van Gils Slavíková.

Autogramiáda bude skvělou příležitostí potkat autorku, získat její podpis do vaší knihy a osobně se s ní setkat. „Šťastné a voňavé“ je inspirující kniha, která vás zavede do světa vánočního pečení a poskytne vám mnoho nápadů na to, jak si vánoční svátky zpříjemnit skvělým cukrovím.

Přijďte s námi poznat autorku, inspirovat se recepty na vánoční cukroví a strávit příjemný večer plný vánoční atmosféry.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sdílejte s přáteli

Central Blog

Vlog

Vyberte si letní střevíčky

Je na čase do toho obout! Pro letní střevíčky pro každý den jsme zavítali do prodejny Deichmann. V prodejně Baťa jsme se zaměřili na vložky do bot a spreje. Podívejte se

Číst více
Skip to content