Search
Generic filters
Food festival

Food festival u Centralu

Láska prochází žaludkem, a tak si Central pro své zákazníky a stálé příznivce připravila přes 30 stánků s nejrůznějším jídlem a pitím, hudební vystoupení, ježdění na koních, malování na obličej, karikaturistu či sladký koutek pro mlsné jazýčky. 

Další ročník Food Festivalu již 11. května

Květen je lásky čas a láska prochází žaludkem. Central Most ve spolupráci s Magistrátem města Most si letos již po čtvrté připravili pro své zákazníky a stálé příznivce dobrého jídla přes 30 stánků s nejrůznějšími dobrotami, bohatý hudební program, malování na obličej, karikaturistu či jízdu na koni.

Parkour

Nákupní centrum Central Most na letošním Food Festivalu opět oslaví narozeniny – tentokrát už šestnácté – takže pro každého návštěvníka bude připraven dárek v podobě grilované domácí klobásy s pivem*. Tato akce se uskuteční v sobotu 11. května od 9 do 20 hodin před Centralem na 1. Náměstí a také uvnitř nákupního centra.

Těšit se můžete na velký výběr tradičních i netradičních pokrmů. Od klasického hot dogu, přes chobotnici a klokaní špíz se můžete projíst až k churros nebo zmrzlině. Milovníci piva si budou moct vybrat mezi Pivovarem Most, Psychovarem, Pivovarem Přeštice a Rudohorem. Děti se jistě rády zastaví pro oblíbené hranolky s kečupem, ke kterým si mohou dát domácí ovocnou limonádu nebo popcorn. Nebudou chybět ani koblížky, cukrová vata, oříšky nebo vafle.

V Radničním parku a přilehlých prostorách najdete tvořivé workshopy, skákací hrady nebo jízdy na koních. V rámci celého dne budou probíhat i další doprovodné akce, například vystoupení šermířů či taneční skupiny. O hudební zážitek se postará mimo jiné skupina ADOVANY, COFFEEBREAK, Circus Problem, Nerez & Lucia, Sto zvířat nebo Votchi. Mezi 14:00 a 15:30 budete moci hlasovat o nejlepší guláš z divočáka, který získá od centra hodnotný dárek.

*za staženou appku a kupón, od 12:30 hodin

Skip to content