Search
Generic filters

Dárkové šeky
Central Most

Darujte radost

Stále přemýšlíte nad tím, jak udělat svým blízkým či přátelům radost? Už Vás nenapadá, co by je mohlo potěšit? My v nákupním centru Central Most na Vás myslíme a nabízíme Vám krásné dárkové poukázky, které může obdarovaný využít v jakémkoli obchodě podle svých představ.

Dárkové poukazy můžete zakoupit přímo v našem nákupním centru na infokiosku, a to v nominálních hodnotách 500 Kč a 1 000 Kč. Každý poukaz má platnost 365 dní od data vystavení a lze ho uplatnit ve vybraných obchodech Central Most. Poukazy půjde zakoupit během krátké doby rovněž online na našich webových stránkách a zaplatit je online kartou či bankovním převodem. Do e-mailové schránky Vám pak přijde dárkový poukaz v elektronické podobě a stačí ho ukázat v mobilním telefonu při nákupu u konkrétního prodejce v nákupním centru Central Most.

Nominální hodnota poukazu musí být čerpána v plné výše najednou v jednom z obchodů nákupního centra Central Most. Poukazy nelze směnit za hotové peníze či převodem na účet, a to ani jejich nevyčerpanou částku. Nelze jejich platnost prodlužovat, ani využívat oproti neuhrazeným pohledávkám. Berte, prosím, na vědomí, že padělání dárkových poukazů jakožto cenin je tresné dle platných zákonů ČR.

Výjimku prodloužení dárkových poukazů tvoří poukazy, jejichž platnost končí v období 1. 1. – 30. 4. 2021. Ty budou mít prodlouženou platnost pro uplatnění o další 1 rok od data konce platnosti poukazu.

Prodloužená platnost starších poukazů

Dárkové poukazy OC Central Most, jejichž platnost končí v období od 01.01.2021 do 30.04.2021, mají automaticky prodlouženou platnost pro uplatnění o další 1 rok od data konce platnosti poukazu.

Poukazy a dárkové karty z konkrétních prodejen

Platnost poukazů či předplacených karet jednotlivých obchodů vám mohou prodloužit pouze v dané prodejně, nikoliv u infopultu Central Most. S takovými dotazy či žádostmi se, prosím, obracejte na jednotlivé obchody.

Kde lze uplatnit dárkové šeky

🎁 Alpine Pro
🎁 Baťa
🎁 Benu lékárna
🎁 Bufet.cz
🎁 C&A
🎁 CCC
🎁 Cropp
🎁 Datart
🎁 Deichmann
🎁 DM drogerie
🎁 Dráčik
🎁 D-Sport
🎁 ETA
🎁 Fotolab
🎁 Gate
🎁 Geco tabák
🎁 Grand Optical
🎁 House
🎁 Indeco / Halbos
🎁 Intersport
🎁 JRC
🎁 Klenoty Aurum
🎁 Knihy Dobrovský
🎁 Marionnaud
🎁 New Yorker
🎁 Oko Optik
🎁 Orion
🎁 Orsay
🎁 Pet Center
🎁 SCANquilt
🎁 Space
🎁 Tchibo
🎁 T-Mobile
🎁 Top Time
🎁 Triumph
🎁 Vodafone
🎁 Yves Rocher

Dárkové šeky můžete zakoupit na našem infostánku

Dárkové šeky můžete zakoupit na našem infostánku

Po
Út
St
Čt

12:00 – 16:30
12:00 – 16:30
12:00 – 16:30
12:00 – 16:30
12:00 – 16:30

Varyáda Blog