GSM Telefony

GSMTELEFONY.CZ  specialista na příslušenství pro mobilní telefony.

Nabízíme jedinečnou nabídku pouzder, krytů a obalů pro stylovou ochranu mobilního telefonu. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na ochranná tvrzená skla s instalací zdarma pro ochranu displeje. S námi nezůstane váš telefon ani bez energie. To zajistí spolehlivá nabíječka do zásuvky i do auta. Máme širokou nabídku držáků do auta a spoustu dalšího užitečného příslušenství pro váš mobilní telefon. 

Díky dlouholetým zkušenostem vybíráme z oficiální české distribuce ty nejlepší a osvědčené produkty. Mezi ně patří i nabídka českých výrobců příslušenství pro mobilní telefony SWISSTEN, ručně šitých pouzder a obalů značky FIXED, tvrzených skel RHINOTECH a dalších. Vedle stylových barevných pouzder u nás naleznete i originální příslušenství Apple, Samsung či pouzdra takových značek jako jsou GUESS a KARL LAGENFELD.  

Nabízíme pouzdra a tvrzená skla pro mobilní telefony značek Apple, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi i další jako je třeba Realme. Širokou a ucelenou nabídku příslušenství pro mobilní telefony, tablety a chytré hodinky najdete také na našem internetovém obchodě www.gsmtelefony.cz. Samozřejmostí je bezplatné a rychlé vyzvednuti na prodejně.

gsm telefony logo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

Čočka nejen na Nový rok !

Tradičně se čočka podává na oslavu příchozího Nového roku. Prý proto, že svým tvarem tato luštěnina připomíná peníze. Do stravy bychom ji měli zařadit častěji,

Překvapte všestranné Blížence

Znamení Blíženců přichází 22. května a narozeniny slaví do 21. června. Každoročně si můžeme lámat hlavu, jak tyto činorodé a aktivní bytosti obdarovat, abychom udrželi