Search
Generic filters

GSM Telefony

GSMTELEFONY.CZ  specialista na příslušenství pro mobilní telefony.

Nabízíme jedinečnou nabídku pouzder, krytů a obalů pro stylovou ochranu mobilního telefonu. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na ochranná tvrzená skla s instalací zdarma pro ochranu displeje. S námi nezůstane váš telefon ani bez energie. To zajistí spolehlivá nabíječka do zásuvky i do auta. Máme širokou nabídku držáků do auta a spoustu dalšího užitečného příslušenství pro váš mobilní telefon. 

Díky dlouholetým zkušenostem vybíráme z oficiální české distribuce ty nejlepší a osvědčené produkty. Mezi ně patří i nabídka českých výrobců příslušenství pro mobilní telefony SWISSTEN, ručně šitých pouzder a obalů značky FIXED, tvrzených skel RHINOTECH a dalších. Vedle stylových barevných pouzder u nás naleznete i originální příslušenství Apple, Samsung či pouzdra takových značek jako jsou GUESS a KARL LAGENFELD.  

Nabízíme pouzdra a tvrzená skla pro mobilní telefony značek Apple, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi i další jako je třeba Realme. Širokou a ucelenou nabídku příslušenství pro mobilní telefony, tablety a chytré hodinky najdete také na našem internetovém obchodě www.gsmtelefony.cz. Samozřejmostí je bezplatné a rychlé vyzvednuti na prodejně.

Otevírací doba
Po09:00 - 20:00
Út09:00 - 20:00
St09:00 - 20:00
Čt09:00 - 20:00
09:00 - 20:00
So09:00 - 20:00
Ne09:00 - 20:00

Varyáda Blog