Search
Generic filters

DÁME TI BŮRA NA NÁKUPY!

Na letní měsíce jsme si pro své zákazníky v Centralu připravili motivující soutěž. Od 1. července až do 31. srpna může být každý zákazník zařazen do slosování o peněžní odměny. A to nejen jednou! Stačí mu k tomu mít pouze vždy jednoho kamaráda a přivést ho do Central Clubu. Jediné stáhnutí aplikace tak může znamenat šanci na výhru.

1. 5 000 Kč

2. 3 000 Kč

3. 2 000 Kč

Krok 1

V menu aplikace otevři „Doporuč nás a vyhraj“.

Krok 2

Sdílej svůj unikátní odkaz se svými kontakty a přiveď alespoň jednoho nového člena.

Krok 3

Přiveď další členy a zvyš tak svou šanci na výhru.

Po skončení soutěže proběhne losování výherce. Zkontroluj si, že máš v appce vyplněné všechny kontakty a povolené PUSH notifikace. Pokud se výherci nedovoláme, pošleme e-mail a domluvíme se na osobním předání u nás v centru.

Pro účast v soutěži se musí alespoň 1 účastníkem doporučený nový člen zaregistrovat do mobilní aplikace Central Most, která je zdarma ke stažení na Google Play a App Store.

Noví členové se musí přihlásit přes unikátní link, který jim budu sdílet stávající členové, za každého přivedeného člena získává účastník soutěže jeden los, který vstupuje do slosování.

Započítaní budou pouze noví členové, kteří ještě nejsou členy či jimi nebyli v minulosti.

Do akce se nemohou zapojit ti noví členové, kteří se v době trvání akce odhlásí a následně se opětovně registrují.

Do akce je možné se zapojit od 1. 7. do 31. 8. 2022

Po skončení soutěže budou vylosováni 3 výherci, kteří budou kontaktováni pořadatelem soutěže telefonicky anebo prostřednictvím e-mailové adresy.

Výherci obdrží danou výhru ve formě fyzických dárkových šeků na info stánku OC CENTRAL MOST.

Výherce se při vyzvednutí výhry musí prokázat pravdivě vyplněným členským profilem v mobilní aplikaci Central Most.

Výhru nelze směnit za peníze.

Každý účastník soutěže může vyhrát pouze jednou.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv tyto pravidla změnit.

Soutěže se nemůžou účastnit zaměstnanci či rodinní příslušníci Správy OC CENTRAL MOST.

Účastníkům soutěže nevznikají v důsledku změny pravidel žádné nároky na výhru.

Snad nikomu nemůže uniknout tak skvělá soutěž, která navíc trvá celé dva měsíce prázdnin. Není k tomu potřeba žádné zdlouhavé vyplňování dotazníků nebo soutěžních otázek.

„Chceme otevřít možnost soutěžit co největšímu počtu lidí a zároveň jim umožnit zapojit se do slosování vice než jednou a mít tak větší šanci vyhrát,” komentuje akci Martin Malý, ředitel marketingu.

Mobilní aplikace nákupního centra je velmi oblíbená, tím pádem nemohla být ani jiná volba než využít právě její potenciál. „I přes letní měsíce chceme zákazníky motivovat a nabízet jim nové možnosti, proč přijít právě do našeho centra,” říká Martin Malý.

Na konci léta budou vylosováni tři výherci, kteří obdrží odměnu ve formě dárkových šeků – 5 000 Kč3 000 Kč nebo 2 000 Kč. Čím více losů bude zákazník v aplikaci mít, tím větší šanci má na výhru.

Ještě nemáš naší appku?

Sdílejte s přáteli

Varyáda Blog